GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 9963746
nr 996 3746
Ytterfoder
omkring 1900, England, diameter: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:49:36